piątek, 8 lutego 2013

Corruption 2013 promo session

Świat ogarnęła koncertowa posucha, ale to nie znaczy, że fotografowie muzyczni zawiesili aparaty na kołku i czekają z założonymi rękami aż sezon ruszy pełną parą. Dzieje się, moi drodzy, oj dzieje!
Z początkiem lutego, pod duchowym i merytorycznym przewodnictwem Kriza Bobera, ruszyła nowa strona poświęcona fotografii koncertowej www.onelivephoto.art.pl. Warto tam raz na jakiś czas zaglądać, bowiem zrzesza ona niemalże całą śmietankę najlepszych w Polsce fotografów muzycznych. Zaszczyt mnie kopnął niesamowity, że zostałem zaproszony do udziału w tym przedsięwzięciu. Obiecujemy wam fotografię koncertową najwyższych lotów.

A że fotografia muzyczna to nie tylko koncerty, to i teraz, w czasie suszy, zdarza się popstrykać jakieś zdjęcia. Taka okazja nadarzyła się niedawno. Znany bardzo dobrze w pewnych kręgach zespół stoner metalowy Corruption, targany wichrami zmian, objawił nam się w całkiem nowym składzie, i to właśnie mnie panowie powierzyli misję stworzenia pierwszych obrazków kapeli w nowej odsłonie. Z zespołu odeszli, skądinąd nieodżałowani, Opath, Melon i Eryk, robiąc miejsce nowemu pokoleniu bardzo dobrych muzyków. 
Prezentuję więc wszem i wobec aktualne oblicze Corruption, w składzie:

Piotr "Anioł" Wącisz - bas
Rafał "Rufus" Trela - wokal
Piotr "Rutkoś" Rutkowski (Vagitarians) - gitara
Daniel "Dani" Lechmański (Chain Reaction) - gitara
Bartek "Grabarz" Gamracy (Vagitarians) - perkusjaBrak komentarzy: